טיולי ג’יפים בירדן

טיולי ג’יפים בירדן הינם חלק מהמעגל השני והקרוב לטיולי ג’יפים בנגב, במדבר יהודה וברחבי ישראל. במידה מסויית, טיולי ג’יפים בירדן הינם הרחבה והעמקה לטיולים בארץ, הן בהיבטים נופיים – עיצוב נופי חוצה גבולות מדיניים, והן בהיבטים נושאיים כמו היסטוריה, תרבות ואקטואליה השוזרים את עברו, הווה ועתידו של האיזור במערכות יחסי גומלין מורכבות.
המאפיין את טיולי ג’יפים בירדן הינו הקשר היבשתי בין איזור הטיול ליציאה מהארץ, עניין אשר חוסך את הטיסה לאתרי הטיולים.
מסלולי טיולי ג’יפים בירדן הותאמו למאפייני הטיולים הרצויים לנו תוך שימת דגש לייחודו של כל איזור ואיזור בירדן. הטיולים בעיקרם הם טיולים גיאוגרפים, כך שהגעה באמצעות ג’יפים לאתרי הטיול הינה העיקר – וזאת תוך שילוב של ביקור באתרים מרכזיים וטיילות שטח ברמה כזו או אחרת. להלן מספר דגשים ברמת הארץ – ירדן:

טיולי ג’יפים בירדן – מיועדים בעיקר לבעלי ג’יפים פרטיים המעוניינים לטייל בירדן במסגרת טיול ג’יפים מאורגן. מטיילים שאין ברשותם ג’יפים יכולים להצטרף לטיול בג’יפ החברה. הכניסה היבשתית לתוך ירדן מאפשרת להביא ציוד רב, לחווית טיול ג’יפים אחרת. כניסה לירדן מתבצעת או בצפון – ליד בית שאן, או בדרום – ליד אילת, כנ”ל היציאה מתוך ירדן, חזרה לישראל. המעברים קשורים בפרוצודורת שונות אשר מפורטות בדפי טיולי ג’יפים לירדן השונים.

טיול כולל ליווי והדרכה של מדריך ישראלי.

טיולי ג'יפים בירדן

הקשתות (2) בג'בל חארז'ה, ירדן דרום/צפון, טיולים בירדן

טיול ג’יפים בירדן – פטרה והדרום

טיול ג’יפים בירדן בו נתרכז בעיקר בחלקה הדרומי של המדינה, הוא החלק המדברי. טיול המשלב בתוכו נופיים צבעוניים של אבן חול מדברית, הרים מתנשאים המפוסלים

טיולים קרובים בירדןלא נמצאו פעילויות זמינות