טיולי ג'יפים במרוקו
טיולי ג'יפים במרוקו
טיולי ג'יפים במרוקו
טיולי ג'יפים במרוקו

טיולי ג'יפים במרוקו

טיולי ג'יפים במרוקו הינם במעגל השלישי והרחוק יותר של טיולי החברה.
מרוקו, ארץ של הרים מושלגים בחורף, מים ונחלים, לצד מדבר אין סופי, עשיר בנופי חול ונאות מדבר גדולות וירוקות. אלפי דקלים ושדות ירוקים הפורצים לתוך מישורי המדבר הצהובים לאורך הנחלים היורדים מהרי האטלס דרומה למדבר סהרה.
מרוקו ארץ ערים ציוריות, של שווקים תוססים והומי אדם, של ריח משכר העולה מדוכני התבלינים, של צבעים חמים הניבטים למטייל מחניות השטיחים והבדים ברחובות הצרים. מרוקו היא גם ארץ של ארכיטקטורה יחודית ועשירה בפיתוחים מורכבים ומגוון צבעים עשיר, של תרבות איסלם סובלני, של הכנסת אורחים מזרחית.
טיולי ג'יפים במרוקו לצד טיולים המשלבים אוטובוסים כוללים מגוון תאי שטח. משפלת החוף לאורך הים התיכון והאוקינוס האטלנטי על ערי המלכות התוססות, עבור להרי האטלס על מגוון נופים הררים וקניונים עמוקים, וכלה במדבר סהרה על נאות המדבר הגדולות שבו ונופי הדיונות. בנוסף לכך נעבור לפחות באחת מהערים המרכזיות של מרוקו.

  • טיולי ג'יפים במרוקו - הם בנהיגה עצמית על ג'יפים מושכרים, וצוות מלווה על ג'יפ ליוי.
    רמת קושי טכני, בינוני, דרושה מעט מיומנות בנהיגת שטח.

טיול כולל ליווי והדרכה של מדריך ישראלי.

טיולי ג'יפים במרוקו  

טיולי ג'יפים במרוקו - טיול משולב ג'יפים  ואוטובוס ללב מרוקו – ערי המלכות

טיול משולב ג'יפים ואוטובוס ללב מרוקו – ערי המלכות

טיול המשלב טיול ג'יפים במרוקו עם טיול אוטובוסים קלאסי לאתריה המרכזיים של מרוקו. בין השאר נבקר ב - 4 ערי המלכות – רבט, מקנס, פס ומרקש - "העיר האדומה". נבלה בשוקים תוססים אותם נחוש עם כל החושים תרתי משמע, נבקר בערי מבצר הבנויים בוץ אדמדם – אותן הקסבות המפורסמות ונחצה כפרים קטנים בנאות מדבר גדולות. נעפיל למעברי הרים בגובה השלגים, נטייל בקניונים עמוקים כמו של הטודרה, נשוט על דיונות חוליות ונעבור במדבר "פראי וקשוח" בשולי האטלס הדרומיים – מדבר סהרה.
זהו טיול המשלב את המיטב של טיול באתרים היסטורים ותרבותיים, לצד טיול באתרי טבע מין היפים בצפון אפריקה. טיול של מפגש האדם עם הטבע בנאות המדבר והכפרים ההרריים, מפגש של האדם עם חושיו בשווקים התוססים, בעושר התרבותי ואומנותי הבא לידי ביטוי מידי יום ביומו בטיול זה.


טיול ג'יפים ואוטובוס במרוקו
8 ימים
טיולי ג'יפים במרוקו - להרי האטלס ומדבר סהרה

להרי האטלס ומדבר סהרה

הטיול נבנה על סמך הידע הרב והמקצועי שנאסף בחברת פטרה ג'יפ המתמחה בפעילות ובטיולי ג'יפים, בעיקר באזורים מדבריים.
המסלול כולל דרכים ואתרים שאינם נגישים ברכב רגיל ועצם ההגעה אליהם מהווה חוויה בפני עצמה. זהו טיול הכולל מרכיב של נסיעות ארוכות, הגעה מאוחרת למלונות ויציאה מוקדמת ומכאן שמוטיב הנופש בו מינימלי.
במהלך הטיול נבקר בכפרים ציוריים המצויים בעמקיו העמוקים של רכס האטלס, נטפס למעברי הרים מושלגים (בעונות), נחצה נחלים רחבי ידים, נדרים למדבר סהרה למסלולי שטח מדבריים ונאות מדבר קטנות המצוייות בעומק המדבר ונהנה מציבעוניותה ועושרה התרבותי של מרוקו – ארץ הנפלאות.


טיול ג'יפים במרוקו
8 ימים
טיולי ג'יפים במרוקו - הטיול המקיף - הרים מדבר וים

הטיול המקיף - הרים מדבר וים

טיול ג'יפים זה, במרוקו הינו טיול ממצא ומגוון העובר בחבלי ארץ רבים ושונים זה מזה. המסלול כולל דרכים ואתרים שאינם נגישים ברכב רגיל ועצם ההגעה אליהם מהווה חוויה בפני עצמה.
במהלך הטיול נבקר בכפרים ציוריים המצויים בעמקיו העמוקים של רכס האטלס, נחצה נחלים רחבי ידים, נדרים למדבר סהרה למסלולי שטח מדבריים ונאות מדבר קטנות המצוייות בעומק המדבר, ניסע לאורך הים בסמוך לכפרי דייגים פסטורלים ועיירות לבנות לחוף אוקינוס כחול ונהנה מציבעוניותה ועושרה התרבותי של מרוקו – ארץ הנפלאות.


טיול ג'יפים במרוקו
12 ימים
פטרה ג'יפ תיירות, נגב - ישראל, טלפון 050-8258070
טיולי ג'יפים וטיולים גאוגרפים בארץ, במרחב, ומעבר לים
נגב | מדבר יהודה | ירדן | סיני, מדבר מערבי במצרים | טורקיה | מרוקו
מי אנחנו כתוב לנו צור קשר